Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wolf Creek (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
1,598 Shikime

Përshkrimi

Disa udhëtar te bllokuar në Australin e larget bien pre e një vrasësi që ofron për të rregulluar makinën e tyre, dhe pastaj i robëron ata.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS