Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wolf Totem (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë
2,150 Shikime

Përshkrimi

Kjo është historia e një studenti kinez, i cili dërgohet të jetojë ne mesin e barinjve mongol. Pasioni për natyrën do e çojë atë të përballet më një realitet ndryshe nga çfarë ishte mësuar. Pasi jepet një urdhër për shfarosjen këlyshëve të ujqve dhe ai gjen një këlysh ujku dhe do të do të bëjë gjithçka për ta rritur dhe fshehur atë, por...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/fdjyst4CLSo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS