Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wolf Town (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
1,950 Shikime

Përshkrimi

Kyle, një student i turpshëm e gjen veten me tre miqtë e tij të bllokuar në një qytet të vjetër fantazmë dhe ka për të kapërcyer frikën e tij personale për tu përballur me ujq.

Regjisori: John Rebel

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS