Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wonder Wheel (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Kate Winslet Jim Belushi
15,801 Shikime

Përshkrimi

Jetët e katër njerëzve ndërthuren keqas në ishullin e lojërave dhe zbavitjeve: Xhini, një ish-aktore emocionalisht e paqëndrueshme, e cila tani punon si kameriere Hampti, bashkëshorti i saj Miki, një roje plazhi i ri e tërheqës që ëndërron të bëhet dramaturg dhe Karolina, vajza e Hamptit, e cila është fshehur nga gangsterët, në banesën e babait të saj...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/siPcwcSrado

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS