Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Xhimi Neutron - Djali Gjeni (2001) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
4,183 Shikime

Përshkrimi

Alienet rrëmbyen të gjithë të rrituritgjeniu Xhimi dhe miqtë e tij  ndërtuan një anije kozmike ndëryjore për ti shpëtuar ata.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/bDa5D0gAwyM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Romildo Shtuar Super :P
RSS