Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

XXL (2004)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
2,882 Shikime

Përshkrimi

Fali është një djalosh njëzet vjeqar i cili jeton me nënën e tij dhe punon si shpërndares në një supermarket, një mbulesë e përkryer për të shërbyer si një Gigolo ne mesin e amviseve  të lëna pas dore.

Shiko/Shkarko

Nyje: XXL (2004)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS