Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

You Stupid Man (2002)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi Romancë
1,193 Shikime

Përshkrimi

Pasi një njeri më në fund ndahet nga ish e dashura e tij, e cila ka lëvizur në Los Angeles dhe bëhet një yll televiziv, dhe bie në dashuri me një grua tjetër, show televiziv i ish-të dashurës është anuluar dhe ajo e dëshiron atë përsëri.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS