Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

You're Not You (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,439 Shikime

Përshkrimi

Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike e cila është diagnostikuar me ALS dhe studenten e stuhishme të kolegjit e cila bëhet kujdestarja e saj.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/FyM3ZCxHA7A

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS