Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Zathura nje aventure ne Hapesire (2005) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Komedi
508 Shikime

Përshkrimi

Dy vëllezër të rinj janë të tërhequr në një aventurë ndër-galaktike kur shtëpia e tyre udhëton në mënyrë magjike nëpër hapësirë  dhe ata janë duke luajtur një lojë për tu rikthyer përsëri në realitet.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/kGBVgBgk-Yg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS