Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Zogu i Vogel (2005) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
2,081 Shikime

Përshkrimi

Pasi prish reputacionin e tij me qytetin, një zog i guximshëm duhet tju vijë 
në ndihmë qytetarëve dhe shokëve të tij kur fillon një pushtim nga të huajit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/EaqXtcDp09k

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • LINDI Shtuar hahaAHAAHAHAHAHA
RSS